Mijn nieuwe jas/vest is klaar!
Dit keer gebruikte ik een patroon uit de Knipmode maart 2018. De stof kocht ik dit voorjaar in Parijs bij Les coupons de St Pierre. Op advies van Irma van Dressed by Irma ga ik tegenwoordig voor kleur! Paars voor het vest en een kleurrijke katoen voor de binnenkant van de zak. Een moeilijk te fotograferen kleur, het lijkt wel een toverbal ;-)
De fournituren kocht ik bij Mes Folles de Soeurs. Al gebruikte ik uiteindelijk een andere – dubbel deelbare- rits die ik kocht op het Stoffenspektakel in Antwerpen.



En uiteindelijk ook voor de omslag van de mouwen… Kijk:
Vriendin Danielle maakte dit vest een tijdje geleden al en ik vond het model zo leuk dat ik er ook eentje wilde.
Vandaag droeg ik ‘m voor het eerst maar het was eigenlijk een beetje te warm. Nog even bewaren tot het wat koeler is!
Oh ja en wat ben ik BLIJ met mijn nieuwe coverlock machine. Dat ding is echt geweldig, zeker als je werkt met rekbare stoffen!